Matininkai | Verslo vertinimas
15184
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15184,page-child,parent-pageid-15165,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

VERSLO VERTINIMAS

Verslo vertinimo paslaugos produktas yra finansinių, buhalterinių, teisinių, techninių ir kitokių duomenų iš įvairių šaltinių naudojimu pagrįsta išvada apie esamą verslo būklę, jo perspektyvas ir tikėtiną piniginę vertę rinkoje. Ši išvada užsakovui teikiama rašytinėje vertinimo ataskaitoje.

 

Verslo vertinimo objektu gali būti bet koks verslas, t. y. fizinio asmens, juridinio asmens, kitos organizacijos arba jų filialų veikla, kuria siekiama gauti pajamų ir pelno, naudojant ekonominius išteklus.

 

Verslo vertinimas pagrįstas nedalomos ūkinio vieneto materialiųjų ir nematerialiųjų aktyvų bei teisių ir įsipareigojimų visumos principu. Įmonė vertinama ne kaip turto ar turtinių teisių suma, bet kaip turtinis kompleksas, kuris generuoja pinigų srautus. Jie išreiškia įmonės verslo vertę rinkoje. Taikomi vertinimo metodai leidžia nustatyti įmonės verslo generuojamų pinigų srautų teikiamą naudą, kurios panaudojimas yra verslo savininkų valioje.

 

Verslo vertinimas atliekamas:
• įstatymų ir kitų teisės aktų nustatytais atvejais (privalomasis turto vertinimas);
• kitais atvejais, kai to pageidauja užsakovas.

 

Atsižvelgiant į vertinimo atvejus, lygiaverčiai ir laukiami mūsų klientai yra juridiniai ir fiziniai asmenys — visi, kuriems aktuali verslo vertė, kai verslas:
• perkamas, parduodamas, dovanojamas, paveldimas;
• perduodamas steigiamai arba plečiamai akcinei bendrovei kaip nepiniginis (turtinis) įnašas;
• įmonėms taikomos bankroto arba sanavimo procedūros;
• vykdomi teismo antstolių patvarkymai;
• to pageidauja verslo savininkas (savininkai) arba kitas vertinimo užsakovas.

Mums pateiktos informacijos konfidencialumą garantuojame. Dėl verslo vertinimo paslaugų prašome kreiptis į korporacijos “Matininkai” Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio skyrius.